Hosting dla blogerów

Hosting może być dedykowany także blogerom, czyli osobom, które zawodowo zajmują się pisaniem. W związku z tym zależy im na tym, aby zbudować grupę odbiorców dla własnej promocji lub promocji innej marki. Wybranie odpowiedniego serwera pod bloga ułatwi im to zadanie. W jaki sposób? Przede wszystkim blog będzie działał bez przeszkód – nie będzie się zawieszał, a strony będą się szybko ładować. Jeśli więc szukasz taniego hostingu pod Wordpressa, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jako doświadczona firma hostingowa oferujemy tani hosting dla takich systemów CMS jak Joomla! i WordPress. Co otrzymasz w pakiecie? W zależności od wybranego zestawu klient otrzymuje wydajny hosting SSD lub HDD, a w tym limitowaną przestrzeń dyskową, limitowany/nielimitowany transfer miesięczny, konta pocztowe oraz możliwość dodawania domen/subdomen.

W cenie każdego pakietu jest wykonywanie kopii zapasowych danych. Nasza firma hostingowa oferuje zarządzanie za pomocą DirectAdmina/ISP Config, czyli korzystania z panelu, który ułatwia zarządzanie serwerem, czyli samodzielne kontrolowanie konta na Hostingowo.pl


W ramach hostingu pod bloga oferujemy:

  • całkowite bezpieczeństwo,
  • wysoką wydajność serwera,
  • wsparcie techniczne 24 h/7.

Tani hosting pod bloga – na co zwrócić uwagę?

Podobnie jak przy stronie i sklepie internetowym, także przy prowadzeniu bloga ważna jest szybkość ładowania strony oraz pojemność hostingu. Naszym klientom oferujemy możliwość stworzenia bloga w systemie WordPress, a także w innych systemach CMS.


Dysponujemy szybkimi dyskami SSD oraz tradycyjnymi, tańszymi, dyskami HDD:

  • hosting SSD – jest szybki, stabilny i wydajny.
  • hosting HDD – jest tańszy od SSD, ale za to mniej wydajny. Niemniej jednak jego praca, choć wolniejsza, jest efektywna.

Nie zwlekaj, już teraz wybierz optymalny pakiet hostingowy dopasowany do Twojego bloga. Przeanalizuj parametry i nawiąż współpracę z naszą firmą hostingową. Sprawdź, jak działa ISP Config czy DirectAdmin i przekonaj się, jak proste może być zarządzanie intuicyjnym panelem klienta.


Specyfikacja techniczna hostingu dla blogerów

Wybór odpowiedniego serwera pod bloga to jedno z najważniejszych czynności, jakie należy załatwić jeszcze przed jego prowadzeniem.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając hosting? Ważne są następujące parametry:

  • transfer - odpowiednio duży transfer pozwala przesyłać więcej plików z serwera do odbiorców. Jeśli więc bloga odwiedza wielu użytkowników, warto zadbać o większy transfer.
  • typ dysku – wpływa na czas ładowania – im szybciej strona się wczytuje, tym więcej użytkowników na niej pozostaje. W przypadku blogów jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ blogerom zależy na tym, aby zamieszczane przez nich wpisy były interesujące i zachęcały użytkowników do zamieszczania komentarzy, udziału w dyskusji.
  • pomoc techniczna – dzięki odpowiedniemu wsparciu technicznemu blogerzy mogą liczyć na stałe bezpieczeństwo danych oraz na szybką naprawę w razie ewentualnych awarii.

Osoby prowadzące bloga, zainteresowane ofertą hostingu pod bloga, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, osobiście lub przez formularz kontaktowy. Odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy każdą wątpliwość. Zachęcamy do współpracy z Hostingowo!