Czym jest hosting dla firm?

Hosting pod strony firmowe pozwala firmom w bezpieczny sposób rozwijać swoją działalność internetową. To właśnie w tym miejscu przechowywane są strony, portale i sklepy internetowe, dlatego warto zadbać o to, aby usługi hostingowe dla firm powierzyć fachowcom.

Dostarczamy hosting dla firm, zarówno dla małych, jak i większych zakładów. Jeśli więc szukasz bezpiecznego miejsca na swoją stronę, sklep internetowy lub skrzynkę mailową, trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Hosting firmowy najwyższej jakości

Naszym klientom oferujemy pojemny, tani i szybki hosting firmowy dopasowany do potrzeb klientów. Mając na uwadze zadowolenie klientów, staramy się, aby świadczone przez nas usługi hostingowe dla firm miały odpowiednią pojemność, transfer miesięczny, a także posiadały niezawodny system.

Powierzając nam swoją stronę, mogą być Państwo pewni, że będzie ona działać poprawnie i będzie szybko się otwierać. Wszystko dzięki sprawnemu hostingowi firmowemu.

Na co zwrócić uwagę wybierając hosting dla firm?

Jeśli już zdecydowaliśmy się na prowadzenie e-biznesu, warto zadbać o to, aby znaleźć dla swojej witryny bezpieczną i stosunkowo tanią e-przestrzeń. Wybierając odpowiedniego hostingodawcę, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów, a mianowicie:

  • transfer miesięczny,
  • cenę oraz pojemność hostingu,
  • limity dotyczące liczby podpiętych domen,
  • typ serwerów, z jakich korzysta dana firma,
  • wersje PHP,
  • lokalizacje serwerowni,
  • gwarancję dostępności usług (SLA).

Nasza oferta usług hostingowych dla firm została przygotowana w taki sposób, aby spełnić wymagania i oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Serwer dla firm

Zaczynając swoją przygodę z biznesem prowadzonym przez Internet, wystarczy wykupienie jedynie części serwera, czyli hostingu dla firmy. W momencie, kiedy e-biznes zacznie się rozwijać, być może zaczniemy potrzebować całego serwera. Swoje usługi hostingowe dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom, dlatego dbamy o to, by serwery dla firm były bezawaryjne i niezawodne.

Oferujemy dwa rodzaje hostingu dla firm:

  • hosting SSD – działa szybko i niezawodnie, jest lekki, nie hałasuje i jest odporny na wszelkie wstrząsy i uderzenia mechaniczne. Hosting SSD jest bardzo wydajny – wykonuje dużo więcej operacji równocześnie niż hosting HDD.
  • hosting HDD – tradycyjny hosting, mniej wydajny, ale za to tańszy. Pracuje wolniej, dlatego wykonuje mniej operacji odczytu zapisu niż hosting SSD. Mimo to sprawdzi się jako hosting dla małych sklepów internetowych i stron internetowych.

Wyżej wskazane serwery dla firm pochodzą od najlepszych na rynku producentów, dlatego działają na najwyższym poziomie. Dołożymy wszelkich starań, aby oferowane przez nas rozwiązania co do hostingu dla sklepów internetowych działały prawidłowo, zwłaszcza przy dużej liczbie odwiedzin.

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do przejrzenia oferty, wybrania odpowiedniego pakietu oraz skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

Hosting dla firmy - pomoc techniczna

Oprócz szybkich i niezawodnych serwerów oferujemy także fachową pomoc i doradztwo w zakresie hostingu pod strony firmowe. Skuteczność i szybka reakcja – to nas wyróżnia. Każde zgłoszenie ewentualnej awarii jest natychmiast przyjęte do realizacji. Nasi fachowcy udzielają wsparcia technicznego za hosting w firmie szybko i skutecznie. Rozwiążą każdy problem. Można się z nimi komunikować na różne sposoby zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście odwiedzając nasze biuro z siedzibą w Tucholi.